Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
