Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
