Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Fields
cs: Pole

en: Random
cs: Náhodný

en: Minutes
cs: Minuty

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: - Select -
cs: - Vyberte -
