Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Yes
id: Ya

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Random
id: Acak

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: - Select -
id: - Pilih -
