Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Fields
ka: ველები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
