Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Minutes
lt: Minutės

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
