Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Fields
lv: Lauki

en: Random
lv: Nejaušs

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
