Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Fields
vi: Các trường

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Object
vi: Đối tượng

en: Minutes
vi: Phút

en: TRUE
vi: Đúng

en: FALSE
vi: Sai

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Source data
vi: Dữ liệu nguồn
