Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Yes
az: Bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Fields
az: Sahələr

en: Random
az: Təsadüfi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - Select -
az: - Seçin -
