Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Fields
be: Палі

en: Random
be: Выпадкова

en: Sort Order
be: Парадак вываду

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: - Select -
be: - Выбраць -
