Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: TRUE
bo: དངོས་མ།

en: FALSE
bo: རྫུན་མ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
