Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Yes
ja: はい

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Fields
ja: フィールド

en: Random
ja: ランダム

en: Object
ja: オブジェクト

en: Minutes
ja: 分

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Field Name
ja: フィールド名

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Map Name
ja: 地図名

en: Webform submission data
ja: ウェブフォーム送信データ
