Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
