Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Yes
ru: Да

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Fields
ru: Поля

en: Random
ru: Случайно

en: Object
ru: Объект

en: Sort Order
ru: Порядок сортировки

en: Minutes
ru: Минуты

en: TRUE
ru: ИСТИНА

en: FALSE
ru: ЛОЖЬ

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Field Name
ru: Название поля

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Source data
ru: Исходные данные

en: Add map
ru: Добавить карту

en: Map name
ru: Имя карты

en: Map Name
ru: Имя карты

en: Edit map
ru: Правка карты

en: Delete map
ru: Удалить карту
