Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Yes
tr: Evet

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Fields
tr: Alanlar

en: Random
tr: Rastgele

en: Minutes
tr: Dakika

en: TRUE
tr: DOĞRU

en: FALSE
tr: YANLIŞ

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Source data
tr: Kaynak veri
