Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Minutes
bg: Минути
