Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Yes
cy: Ie

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Random
cy: Ar hap

en: TRUE
cy: GWIR

en: FALSE
cy: ANWIR

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
