Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
