Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Fields
ca: Camps

en: Random
ca: Aleatori

en: Minutes
ca: Minuts

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Source data
ca: Data d'origen

en: Map Name
ca: Nom del mapa
