Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Yes
fa: بله

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Fields
fa: فیلدها

en: Random
fa: تصادفی

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -
