Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Yes
fil: Oo

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: - Select -
fil: - Pumili -
