Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Fields
is: Svæði

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
