Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Yes
sv: Ja

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Fields
sv: Fält

en: Random
sv: Slumpvis

en: Object
sv: Objekt

en: Minutes
sv: Minuter

en: TRUE
sv: SANT

en: FALSE
sv: FALSKT

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Source data
sv: Källdata
