Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер
