Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Yes
nl: Ja

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Fields
nl: Velden

en: Random
nl: Willekeurig

en: Minutes
nl: Minuten

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: The default value of the field identified by its key.
nl: De standaardwaarde van het veld geïdentificeerd door de sleutel.
