Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Yes
sk: Áno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Fields
sk: Polia

en: Random
sk: Náhodný

en: Minutes
sk: Minúty

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Source data
sk: Zdrojové údaje
