Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Yes
ar: نعم

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Fields
ar: الحقول

en: Random
ar: عشوائي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -
