Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Fields
eu: Eremuak

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
