Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Yes
he: כן

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: Random
he: אקראי

en: Object
he: אובייקט

en: Minutes
he: דקות

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Edit mapping
he: ערוך מיפוי
