Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Random
ps: ناټاكلى

en: - Select -
ps: - غوره -
