Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Fields
et: Väljad

en: Random
et: Juhuslik

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: - Select -
et: - Vali -
