Salesforce Webforms (7.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
