Salesforce Webforms (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Fields
fr: Champs

en: Random
fr: Au hasard

en: Object
fr: Objet

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: is
fr: est

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Source data
fr: Données sources

en: is not
fr: n'est pas

en: is empty
fr: est vide

en: is not empty
fr: n'est pas vide

en: Map Name
fr: Nom de la carte

en: Webform submission data
fr: Données de la soumission du formulaire Webform

en: The default value of the field identified by its key.
fr: La valeur par défaut du champ identifié par sa clé.
