Salesforce Webforms (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: is
gu: છે
