Salesforce Webforms (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Yes
pt: Sim

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Fields
pt: Campos

en: Random
pt: Aleatório

en: Object
pt: Objeto

en: Minutes
pt: Minutos

en: TRUE
pt: VERDADEIRO

en: FALSE
pt: FALSO

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: is
pt: é

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Add map
pt: Adicionar mapa

en: is empty
pt: está vazio
