Salesforce Webforms (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Yes
hi: हाँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: is
hi: है

en: - Select -
hi: - चुनें -
