Salesforce Webforms (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: is
ne: छ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
