Salesforce Webforms (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Yes
ro: Da

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: TRUE
ro: ADEVĂRAT

en: FALSE
ro: FALS

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: is
ro: este

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Source data
ro: Date sursă
