Salesforce Webforms (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Random
th: สุ่ม

en: is
th: คือ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
