Salesforce Webforms (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: is
ug: ئۈچۈن
