Salesforce Webforms (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Fields
da: Felter

en: Random
da: Tilfældig

en: Object
da: Objekt

en: Minutes
da: Minutter

en: TRUE
da: SAND

en: FALSE
da: FALSK

en: Default value
da: Standardværdi

en: is
da: er

en: Field Name
da: Feltnavn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Source data
da: Kildedata

en: Edit mapping
da: Redigér afbildning
