Salesforce Webforms (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Yes
el: Ναι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Fields
el: Πεδία

en: Random
el: Τυχαία

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: is
el: είναι

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
