Salesforce Webforms (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: is
eo: estas
