Salesforce Webforms (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Fields
fi: Kentät

en: Random
fi: Satunnainen

en: Minutes
fi: Minuutit

en: TRUE
fi: TOSI

en: FALSE
fi: EPÄTOSI

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: is
fi: on

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: is not
fi: ei ole

en: is empty
fi: on tyhjä

en: Webform submission data
fi: Verkkolomakkeen lähetyksen tiedot
