Salesforce Webforms (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: is
kn: ವು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: is not
kn: ಆಗಿಲ್ಲ
