Salesforce Webforms (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
