Salesforce Webforms (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Fields
se: Giettit
