Salesforce Webforms (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor
