Salesforce Webforms (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Fields
bs: Polja

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: is
bs: je
