Salesforce Webforms (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Fields
it: Campi

en: Random
it: Casuale

en: Minutes
it: Minuti

en: Default value
it: Valore predefinito

en: is
it: è

en: - Select -
it: - Scegliere -
